İREM ALKAN

CREATIVE DIRECTOR

1986, Kocaeli doğumlu İrem ALKAN, 2009 Yılında Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarımı bölümünden derece ile mezun olmuştur.

Okul yıllarında dahi çeşitli ajanslarda görev aldıktan sonra, 14 yılı aşkın süre boyunca Global bir ajansta kıdemli sanat yönetmeni olarak çalışmış, daha sonra tasarım departmanı yöneticiliği yapmıştır.

Kariyeri boyunca Kristal Elma, Effie, Global Effie gibi ödüller kazanmış, Peugeot Türkiye, Peugeot Global, Eti, Avva, Enza Home, Mentos, Vivident, Polisan, Divan, Mesa, Becel, Univeler Food  Solutions, Kanal D, Madame Coco, Adidas, Türk Telekom gibi farklı sektörlerden birçok büyük markaya yaratıcı hizmet vermiştir.

Şu anda, reklam ve prodüksiyon sektörüne yeni ve genç bir soluk getireceğini düşündüğü, yeni nesil yapılanması ile MUG Creative Production House’da Kreatif Direktörlük görevini üstlenmektedir.

blup!

We are an Istanbul-based production house and digital agency. We execute brand-specific creative strategies, produce delicate cinematographic visuals and aim to form the brand you dream of with the right approach.