Can Özen

Can Özen

Can Özen + -

1992 Antalya doğumlu genç yönetmen Can Özen, müzik piyasasındaki bir çok önemli ismin video kliplerinin yönetmenliğini ve yapımcılığını üstlenmiştir.

Works + -

Yüzyüzeyken Konuşuruz “Boş Gemiler” ile Altın Kelebek ödüllerinde “En İyi Klip” kategorisine aday olan genç yönetmen , Bedük, Kamufle, Berksan, Grup Seksendört, Kıvılcım Ural, Dilhan Şeşen, The Away Days gibi sanatçıların kliplerinin yönetmenliğini de yapmıştır. Yaptığı işler ile Apple’ın radarına girerek, Apple destekli yönetmenlerden biri olup, ortak projeler başlatmıştır. Aynı zamanda 2020’de Mediacat tarafından medya alanında en yetenekli 50 30 yaş altı isim listesine girmiştir.

Aynı zamanda dünyada birçok ülkede ses getirmiş ve performans vermiş olan “The Away Days” kendisinin müzik projesidir. Grubun dinleyici sayısı dünyada milyonları geçmiştir. Türkiye sınırları içerisinde Radikal, Hürriyet, Red Bull, BBC Türkçe’nin dikkatini çeken grup, uluslararası  basında ise The Independent, The Guardion gibi büyük mecraların desteğini almıştır. Şarkıları Vogue şovlarının, Cheap Mondey, H&M ve Topshop mağazalarının favorileri olup, BBC Radio 1, BNC Radio 6, KEXP gibi radyolarda şarkıları dönmektedir.

Contacts + -

Vimeo : https://vimeo.com/canozendir
Instagram : https://www.instagram.com/can__ozen/?hl=tr
Mail : [email protected]

Showreel

Works_

blup!

We are an Istanbul-based production house and digital agency. We execute brand-specific creative strategies, produce delicate cinematographic visuals and aim to form the brand you dream of with the right approach.