Kübra Ayaz

DIRECTOR

Reklam filmleri yönetmeni olan Kübra Ayaz, Mimar Sinan Üniversitesi’nde aldığı sinema eğitimi sonrası, uzun bir süre, sektörde önemli isimlere yardımcı yönetmenlik yaptı.

Bu işlerde kazandığı büyük deneyimleri, kendi birikimiyle birleştirerek, nihai hedefine ulaştı. Tabi ki yönetmenlik….

Kübra geçtiğimiz 4 yıl içinde diyaloglu, fashion, beauty, vinyet, animasyon, spor gibi birçok farklı tarzda reklam filmleri yönetti. Öne çıkan işleri arasında Molped, Papia, Gant, Biscolata, Hatemoğlu, Versace, Mess, Colgate, Schwarzkopf, Fashfed, Çiğköftem gibi markalar var. Aynı zamanda prime time’da bir tv drama projesinde yönetmenlik yaptı.

Hayat dolu, titiz, özenli, cesaretli ve çalışkan bir yönetmen olan Kübra, aynı zamanda da çok şanslı 🙂  Hava durumu, çekim şartları ve imkanlar her zaman onun yanında oldu. Küçük işler bile dokunuşuyla yepyeni bir yaratıma dönüştü.

Kübra her zaman sınırları zorlar, araştırır ve farklı çekim yöntemlerini dener. Sürekli kendini geliştirir ve proje odaklı yeni yaratıcı çalışma stilleri arar ve de bulur 🙂

Okumak en büyük zevki, sürekli değişmekte, dönüşmekte ve kendini her gün yetiştirmekte olan, hayatın farkında ve genç bir yönetmen…

https://vimeo.com/kubraayaz

FILMS

blup!

We are an Istanbul-based production house and digital agency. We execute brand-specific creative strategies, produce delicate cinematographic visuals and aim to form the brand you dream of with the right approach.